KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 7596577
nr 759 6577
Färgetsning
Signerad, -1987, "sleep in the valley", 27/50, motivets mått. 49x40
Utrop:
700 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 maj 2012
kl 19:45:39
21/5 12:25:22